Atsiliepimai

Geriu jau antrąjį buteliuką. Po pirmojo akivaizdžiai padidėjo plaukų apimtis, plaukai blizga, mažiau veliasi. Rekomenduoju!

Rimgailė, 14 rugsėjo, 2021

Praėjo tik pirmasis mėnuo, kaip vartoju šiuos vitaminus. Jau po mėnesio matosi bendros ne tik plaukų, bet ir galvos odos pagerėjimas. Specialiai neeksperimentavau su šampūnais, naudojau įprastus, todėl vitaminų poveikis aiškus: ėmė mažiau pleiskanoti galvos oda, tuo pačiu ne taip stipriai riebaluotis, kitaip tariant, susinormalizavo galvos odos būklė. Pastebėjau, kad sutvirtėjo nagų plokštelė. Mano nagai iš prigimties labai silpni, lankstosi į visas puses, lūžinėja, bet pavartojus šių vitaminų galiu džiaugtis kol kas ilgiausių nagų rekordu! Tikrai labai džiaugiuosi išbandžiusi, nekantrauju pamatyti, kokie rezultatai bus dar po mėnesio. Rekomenduoju visiems, kas skundžiasi galvos odos bei nagų būkle.

Orinta, 13 rugsėjo, 2021

Pamačiau naujieną ir norėjosi išbandyti, dėl to, kad plaukai buvo išsausėję po karštų dienų ir maudynių jūroje. O ir sudėtis pasirodė įdomi, nes paprastai su maistu tokių medžiagų negausi. Po pirmojo kurso plaukai tapo lengviau šukuojami, drėgnesni, sumažėjo kasdien iškrentančių plaukų kiekis. Pastebėjau, kad sustiprėjo nagai. Rekomenduoju!

Lauryna, 10 rugpjūčio, 2021

5/5
5/5
5/5

Darbo laikas

I - V

8 - 17 val

VI - VII

Nedirbame

susisiekite

+370 656 737 94

info@aveline.lt

Pirkinių krepšelis